Meny Seriegrupper Informasjon
For å få tilgang til å registrere din egen tegneseriesamling og mulighet for å diskutere med andre samlere, må du først registrere deg. Denne funksjonaliteten er kun tilgjengelig for registrerte brukere.
Siste innlagte forside
Amanda Guff  2018
Lastet opp av SUPERBOY
(15.02.2019)
Inndeling med fargekoder
Tegneserier / Bibliotek
  • ' (2)
  • @ (1)
  • A (327)
  • B (377)
  • C (167)
  • D (483)
  • E (226)
  • É (1)
  • F (312)
  • G (198)
  • H (257)
  • I (78)
  • J (244)
  • K (297)
  • L (196)
  • M (349)
  • N (147)
  • O (91)
  • Ó (1)
  • o (1)
  • P (252)
  • Q (1)
  • R (204)
  • S (606)
  • T (306)
  • U (58)
  • V (113)
  • W (68)
  • X (6)
  • Y (18)
  • Ü (1)
  • Z (32)
  • Æ (4)
  • Ä (6)
  • Ø (7)
  • Ö (1)
  • Å (7)
  • 0 (1)
  • 1 (7)
  • 2 (6)
  • 3 (3)
  • 4 (3)
  • 5 (1)
  • 6 (3)
  • 7 (2)
  • 8 (3)
  • 9 (3)
Utgivelser denne uken - Uke 07 (11.feb.2019 - 17.feb.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 7
        
  • Billy
    Nr 4: Humor er det beste forsvar!
        
  • Billy spesial
    Vinter 2019
        
  • Pionér presenterer
    Nr 1: Zagor
        
  • Walt Disney's Kjempepocket / Tema pocket
    Kjærlighet
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 7: Norges mestselgende tegneserie!
        
  • Hilo
    Nr 4: Hilo vekker monstrene
        
  • Bamse - världens starkaste björn
    Nr 2
        
  • Bamses äventyr
    Nr 79
        
Utgivelser neste uke - Uke 08 (18.feb.2019 - 24.feb.2019)
  • Anders And & Co.
    Nr 8
        
  • Angel Wings
    Nr 4: Paradise Birds
        
  • Basserne
    Nr 1079
        
  • Pondus
    Nr 2
        
  • Donald Duck & Co
    Nr 8: Norges mestselgende tegneserie!
        
  • Angel Wings
    Nr 4: Paradisfåglarna
        
  • Storsamlerliste
  • Toppliste for bidrag forsider
  • Toppliste for bidrag innhold
NrNavn
1MÅNESTRÅLE426814268100
2DUCKEN4012440083410
3KALLEMANN39239390771584
4VIKAN2324143241400
5PECOS318203159469157
6JOKER308963089420
7HEFFALOMPEN303263032600
8BEATLES300303003000
9COMANCHE252652526500
10DAGJOHNNY25058217307612567
11DONALD58249052490221
12WOLF47229582023211071619
13KEBE21286195361639111
14AEGIS21254210402140
15BUBBLESLURP3208062080600
16MARVELFAN2012820098291
17WEST20032191189131
18LUDDE196761914347756
19KOMAZAWA194271942700
20POGO19351151523468731
21STRILEN191021910200
22THESPIRIT1903418691155188
23VESTAD18149181161518
24PROMANOW178741491515161443
25FANTINGMAR176601765361
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente forsider
1BENADIKT15227147102014879
2THALLSTE1211912098174
3PECOS8029787531123
4SUPERBOY47884056238494
5VATSBU4265388634345
6AREMANN4223422300
72MOTT434173374421
8THESPIRIT2966272896142
9VESTAD291328801617
10BJELGO23191611391164
11SERIEFAN1642164200
12LOTHAR1519151900
13PROMANOW108242451589
14EINAR10819474094
15KLYSETRYNET99199100
16VIKAN291391300
17KLEVOR737722123
18KORAK7768067253
19UNODOSTRES6741015730
20KRIS99610642562
21SHAZAM53136315117
22BEATLES50150100
23TARZAN49149001
24ELLEF42242200
25BINGO41741241
1 2 3 4 5 6 7 8 9 
* Listen oppdateres en gang hvert døgn
NrBrukerAntall godkjente endringer
1PECOS1095411048857242468
2THALLSTE6500027236404029300
3BENADIKT33926475217439268
4SHAZAM30861228265999854
5CONANPARKER285492773220171
6THESPIRIT280151132779158503
7VESTAD27034266052726
8LOTHAR181261769400
92MOTT489668543651
10ODDLEIF657918777900
11SUPERBOY519130864901267
12TWISTY46813601563198
13UNODOSTRES4372133327082
14KRIS99368416003101675
15STRILEN2851284500
16JOHNZ2839277700
17KALLE2112210900
18FLYMFE1916180900
19ELLEF1391137600
20SINFOR1340131300
21OYNAU1337133700
22SERIEFAN1297129700
23POGO1177186351381
24FAFNIR1145105900
25BJELGO1007158238598
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Neste sett
* Listen oppdateres en gang hvert døgn